הרשמו לניוזלטר שלי ותקבלו כל חודש בדואר אלקטרוני מהדורה עשירה במידע חם ובטיפים שיסייעו לכם לקדם את עסקיכם ברשת.
email:
שם:
לעולם לא אשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלכם חוץ
מאשר לצורך משלוח הניוזלטר שלי!


שיווק באינטרנט - הספר

   

נושאים שיוצעו בקרוב

סיפורי הצלחה ישראליים ברשת
ישראלי שמתווך מכאן בין יצרנים לצרכנים אמריקאיים. אחר שמספר לעולם על תכניות שיווק חדשות, בעלת אתר בנושא הריון ולידה, מפעילי אתר חברה ועוד הרבה סיפורי הצלחה של ישראלים ברשת. כאן תוכלו ללמוד ובעיקר לשאוב השראה. אם הם יכולים, גם אתם!

כיצד אנו הישראלים נפיק את המרב מהרשת
ועדות חקירה עוד יבדקו את המחדל הזה. כיצד לא הפך השיווק באינטרנט לפרוייקט לאומי! הנה אני מכרתי בעשרות אלפי דולרים תוכן לאנשים מ 60 מדינות שונות כולל לבנון סעודיה ואינדונזיה. מדינה כמו ישראל פשוט אינה יכולה להרשות לעצמה לוותר על גן העדן השיווקי הזה. אנחנו מתקדמים מבחינה טכנולוגית אך מפגרים מספר שנים אחרי ארצות הברית בכל מה שקשור לניצול העסקי של הרשת.

טעויות נפוצות בשיווק באינטרנט
פעם אמרתי שאני תמיד חוזר על טעויותיי כי זה הרבה יותר נוח מלעשות טעויות חדשות. אבל מטעויות של אחרים כדאי ללמוד. על גבי האתר פיזרתי אזהרות רבות מפני טעויות שראיתי ביותר מדי אתרים. לנוחות המבקרים באתר שלי מרוכזות כאן 35 הטעויות שהוזכרו במקומות אחרים ואולי גם כמה חדשות.

כלים וספרים שאתם צריכים כדי להצליח ברשת
כאן אציע את רשימת הקניות האולטימטיבית של המשווק המצליח. ריכוז ההמלצות והפניות שהופיעו בחלקים אחרים של האתר וגם כמה חדשים. הרשימה כוללת ספרי לימוד, שרותי רשת למשווק ואנשים שאתם יכולים לסמוך על השירות שיתנו לכם.

מודלים של עסקים באינטרנט
לפני כניסתכם לעולם העסקים האינטרנטיים כדאי לכם לבדוק אם אחד המודלים הידועים מתאימים לכם או שתאלצו לפתח מודל ייחודי משלכם.

כל הזכויות שמורות © 2004 - 2007