הרשמו לניוזלטר שלי ותקבלו כל חודש בדואר אלקטרוני מהדורה עשירה במידע חם ובטיפים שיסייעו לכם לקדם את עסקיכם ברשת.
email:
שם:
לעולם לא אשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלכם חוץ
מאשר לצורך משלוח הניוזלטר שלי!


שיווק באינטרנט - הספר

   

מנועי חיפוש: העסקה של המילניום

מנועי החיפוש הם אחד הגורמים שהופכים את האינטרנט למכשיר שווקי כל כך מיוחד. אנשים באים לאינטרנט בהמוניהם בשביל המידע אליו הם מגיעים באמצעות מנועי חיפוש. אם האתר שלנו ממוקם מספיק גבוה בדף תוצאות החיפוש, חלק ממחפשי המידע יגיע אליו.

ושם...אם הקפדנו על יישום 40 הכללים להפכית אתר האינטרנט למכונת מכירות משומנת
הם...יקנו את המוצר שאנחנו מציעים. והמדהים מכל הוא שהפרסום לו אנחנו זוכים באמצעות מנועי החיפוש הוא כולו בחינם! נו...זו לא העסקה של המילניום?

האתגר באינטרנט הוא כמובן ללכוד את מחפשי המידע ולהפוך אותם לקונים.

החלק הראשון של האתגר הזה הוא להבטיח את מיקומו הגבוה של האתר שלנו בדף תוצאות החיפוש.

דרוג האתרים בדף תוצאות החיפוש אינו נעשה כאמור באמצעות תשלום (אם כי משובצות בו מודעות בתשלום) אלא לפי הרלוונטיות שמנוע החיפוש מייחס לדף האינטרנט שלנו בהתאם למילות החיפוש. כל אתר שמתברג גבוה במנועי החיפוש זוכה גם למעין המלצה שלו.

תכונה זו של מנועי החיפוש – הרצון להיות רלוונטי בכל מחיר – מאפשרת ליצרני תוכן הגונים ומומחים בתחומם להתברג גבוה בדף תוצאות החיפוש. אלה חדשות מצוינות לעסק הקטן הפונה לנישה שיווקית מוגדרת.

למרות חשיבותם העצומה לשיווק באינטרנט מנועי החיפוש ככלי שווקי הם אחד התחומים בהם הבערות היא הגדולה ביותר. לרוב האנשים אין מושג איך פועלים מנועי החיפוש כיצד הם מוצאים את דפי האינטרנט, כיצד הם מדרגים אותם וכיצד אנחנו כבעלי האתר יכולים לשפר את הבולטות שלנו אצלם.

אל תדאגו אני הולך להכניס כאן סדר ולתת לכם הוראות ברורות מה לעשות.

אזהרה! התברגות במקום טוב במנועי החיפוש אינה עניין קל ובמיוחד אינה עניין מיידי. אל תצפו שתלמדו כאן מתכון להצלחה בטוחה. בנוסף לא אוכל לכסות כאן את כל היריעה אסתפק בהסבר מקיף אך כללי על אופן הפעולה של המנועים וכיצד להתברג בהם גבוה.

למי שירצה להתעמק בפרטים הטכניים של הנושא המרתק והחשוב הזה אציע ספרים אלקטרוניים וקורסים מעולים – הטובים ביותר שאפשר למצוא היום ברשת.

ועוד הערה חשובה: אנחנו מדברים על מנועי חיפוש אבל למעשה יש היום מנוע חיפוש אחד מוביל – גוגל. גוגל הפך כה פופולארי עד שבעלי אתרים רבים מדווחים ש כ- 80 אחוז מתנועה שהגיע ממנועי החיפוש הגיע מגוגל. מצב זה עשוי להשתנות בקרוב כאשר למפת החיפוש יכנסו בכל הכח Yahoo ומיקרוסופט.

הנה הנושאים שנלמד על מנועי החיפוש. כאן תבינו כיצד פועלים מנועי החיפוש, תכירו את הידע והכלים הנדרשים כדי להתברג גבוה במנועי החיפוש, ממה להיזהר ומה לדרוש מחברה חיצונית שתבצע את שיפור הדרוג עבורכם (אם תחליטו לשכור אחת כזו).

מבוא למנועי חיפוש
כיצד פועלים מנועי החיפוש וכיצד הם מדרגים את התוצאות


כיצד להתברג במקום טוב בדף תוצאות החיפוש
הבטחת הנוכחות באינדקס של מנוע החיפוש. כיצד למשוך את העכביש לאתר ולגרום לו לבקר בכל הדפים שלנו

קביעת מילות החיפוש שמעניינות אותנו והחלטה על חלוקה שלהן בין דפי האתר

כתיבת הדפים באופן שמנועי החיפוש (וגם המבקרים שלכם) אוהבים

הגדלת פופולאריות הקישורים של האתר באמצעות קמפיין קישורים

כלים ושירותים שיסייעו לכם לשפר את הדרוג שלכם

ממה להיזהר - הטריקים האפלים של פעם שלא עובדים יותר


כל הזכויות שמורות © 2004 - 2007