הרשמו לניוזלטר שלי ותקבלו כל חודש בדואר אלקטרוני מהדורה עשירה במידע חם ובטיפים שיסייעו לכם לקדם את עסקיכם ברשת.
email:
שם:
לעולם לא אשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלכם חוץ
מאשר לצורך משלוח הניוזלטר שלי!


שיווק באינטרנט - הספר

   

סודות השיווק באינטרנט, גיליון מספר 67

שלום לכולם,

בחודש שעבר ספרתי לכם כאן על התחלת הפרסום שלנו באמצעות פייסבוק (אנחנו מפרסמים את בית הספר אמנות הלידה שמכשיר דולות ומדריכות הכנה ללידה). ובכן הקמפיין שלנו עדיין באוויר (אם אתן נשים בגיל הרלוונטי יש סיכוי שצפיתן במודעה). בינתיים הפרסום די מוכיח את עצמו. העלות להמרה היא כ 80 שקלים והיא דומה לזו של גוגל. עם זאת יש לנו תחושה שהתנועה שמגיעה מפייסבוק וכך גם הפונים שפונים משם הם באיכות נמוכה יותר מבחינת הסיכוי שיהפכו ללקוחות.

עניין אחר. הווידיאו הולך ותופש תאוצה כאמצעי להעברת מידע באינטרנט. אני רואה כמה מהגורואים הגדולים באינטרנט שכמעט מוותרים על טקסט בדפי המכירה שלהם לטובת מצגות וידאו מושקעות. אין ספק שוידאו הוא אמצעי מצוין להעברת מידע אבל אסור לשכוח שיש לו חיסרון אחד משמעותי ביחס לטקסט - הוא ליניארי - כלומר משך צריכת המידע הוא כמשך ריצת הווידיאו - מי שכבר הבין עניין מתקשה לדלג על קטעים בסרטון. הדרך הנכונה היא שילוב של וידאו וטקסט. ובכלל מי ששואל מה הערוץ הנכון להעביר מסרים באינטרנט חוטא לעניין בעצם השאלה: ייחודו של האינטרנט ביחס לאמצעים אחרים של העברת מידע המוני (עיתון, טלוויזיה, רדיו, ספר וכו. . .) הוא שבאינטרנט אפשר לספק לכל מבקר את המידע בערוץ הנוח לו (וקיימת שונות גדולה בקרב אנשים בעניין הזה). לכן ספקו מידע באמצעות וידאו, באמצעות ערוץ שמע, באמצעות טקסט מהמסך ואף באמצעות טקסט מודפס (כן תמיד כדאי לצרף לחומרים השיווקיים שלכם גם מסמך בפורמט נוח להדפסה).

ועכשיו לאחר שהתאמצתי לצנן מעט את ההתלהבות מווידאו אני יכול לספר לכם שהמאמר הפעם - מאמר ההמשך בנושא גוגל אנלטיקס - מוצג כמובן באמצעות. . . סרטון וידאו.

לחצו כאן כדי לצפות בסרטון הווידיאו בנושא גוגל אנליטיקס

חדש מרב מסר - מערכת רב תבנית!

לאחר מעל שנה של פיתוח רב מסר חושף מערכת תבניות חדשנית. המערכת מאפשרת ללקוחות רב מסר ליצור בקלות של לחיצת כפתור מסרים מעוצבים נקיים ומקצועיים. רב תבנית מעמידה את רב מסר בחזית הטכנולוגיה העולמית.

צפו בסרטון שמציג את מערכת רב תבנית

אם עדיין לא פתחתם חשבון התנסות ברב מסר זה הזמן לעשות זאת!

אניליטיקס - מאמר שני בסדרה / רוני הורוביץ

המאמר הראשן בסדרה עסק בהגדרות הבסיסיות של מדידת התנועה באתר אינטרנט. הפעם נעסוק בדוחות הבסיסיים שגוגל אנליטקס מציע ומה ניתן ללמוד מכל אחד מהם. הגיליון הבא יעסוק בכלים מתקדמים של גוגל אנליטיקס.

את הנושא הזה בחרתי, איך לא,  להציג באמצעות סרטון ווידיאו.  הסרטון מציג כיצד אני בוחן באמצעות גוגל אנליטיקס את ביצועי האתר שלי start2think.com שעוסק בחשיבה המצאתית ומקבל החלטות רלוונטיות מתוך הממצאים.

לחצו כאן כדי לצפות בסרטון הווידיאו בנושא גוגל אנליטיקס

כאן נסיים להפעם!

באתר של שירות רב מסר ולפתוח חשבון התנסות לשבועיים.

וכמובן אם אתם מפרסמים ניוזלטר אל תוותרו על החשיפה שיוכל לזכות לה באתר הניוזלטרים של ישראל. הוסיפו את הניוזלטר שלכם עכשיו לאתר!

להתראות בחודש הבא,

רוני הורוביץ
סודות השיווק באינטרנט
מערכת רב מסר לדיוור אלקטרוני והפצת ניוזלטר
קורסים בשיווק באינטרנט
פרסמו את הניוזלטר שלכם באינדקס הניוזלטרים של ישראל
חשיבה המצאתית
כל הזכויות שמורות © 2004 - 2007