הרשמו לניוזלטר שלי ותקבלו כל חודש בדואר אלקטרוני מהדורה עשירה במידע חם ובטיפים שיסייעו לכם לקדם את עסקיכם ברשת.
email:
שם:
לעולם לא אשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלכם חוץ
מאשר לצורך משלוח הניוזלטר שלי!


שיווק באינטרנט - הספר

   

סודות השיווק באינטרנט, גיליון מספר 68

שלום לכולם,

אחד החידושים המעניינים מבית גוגל הוא ההשקה של Google instant. למי שעוד לא שמע, גוגל אינסטנט מאפשר לצפות בתוצאות ממש בעת ההקלדה. למשל אם רק תכניסו את האות a לשדה החיפוש כבר תקבלו תוצאות ללא צורך בהקשה על enter. במקרה של האות a המותג amazon עולה ראשון בתוצאות החיפוש. כאשר מוסיפים b (כלומר החיפוש הוא ab) עולה מותג התקשורת האמריקאי abc. אם מוסיפים ל a את האות x מקבלים את מותג הדאודורנט הגברי axe. מעניין שהתוצאות הראשונות הן של מותגים מוכרים. נראה שאחת ההשפעות של גוגל אינסטנט תהיה על החשיבות שבחיזוק המותג גם ברשת. אין ספק שאמזון יכולה להיות מרוצה מהמלך של גוגל.

עדיין לא ברור כיצד ישפיע המהלך של גוגל על עולם ה SEO (האם נראה SEO של חלקי מילים?). אני חושב שגם אוכלוסיית המחפשים עוד צריכה להתרגל לשיטה החדשה. אני, למשל, מוצא את עצמי לעיתים קרובות מתעלם מכל התוצאות שעולות עד שאני משלים להקליד את ביטוי החיפוש שהתכוונתי להכניס. אני מניח שעם הזמן אני אתחיל להציץ באותן תוצאות ביניים ולהשתמש באחת מהן או לשנות את ביטוי החיפוש שלי לאור מה שהגיע.

אבל המסקנה המיידית שלי מהמלך של גוגל הוא שגוגל מסמנת את מהירות התגובה כאחד הפרמטרים החשובים ביישומים אינטרנטיים. גוגל טוענת שגוגל אינסטנט יחסוך כמה שניות מכל חיפוש והחליטה להשקיע את כל המאמץ הזה (יש כאן ללא ספק השקעה עצומה מצידה של גוגל במשאבי מחשוב שהרי עבור כל חיפוש גוגל מבצעת מספר חיפושים חסרי תוחלת) מבחינתנו חשוב לוודא, יותר מתמיד, שהדפים שלנו קלים, מאוכסנים בשרתים מהירים ועולם מהר.

חדש מרב מסר - מערכת רב תבנית!

לאחר מעל שנה של פיתוח רב מסר חושף מערכת תבניות חדשנית. המערכת מאפשרת ללקוחות רב מסר ליצור בקלות של לחיצת כפתור מסרים מעוצבים נקיים ומקצועיים. רב תבנית מעמידה את רב מסר בחזית הטכנולוגיה העולמית.

צפו בסרטון שמציג את מערכת רב תבנית

אם עדיין לא פתחתם חשבון התנסות ברב מסר זה הזמן לעשות זאת!

אניליטיקס - מאמר שלישי בסדרה / רוני הורוביץ

המאמר הראשן בסדרה עסק בהגדרות הבסיסיות של מדידת התנועה באתר אינטרנט.  המאמר השני, למעשה סרטון וידאו, ערך לכם סיור ראשוני  במערכת של גוגל אנליטיקס (מי שפספס יכול לצפות בסרטון כאן). המאמר השלישי שיוצג אף הוא באמצעות סרטון וידאו יעסוק בנושא הפילוח - האפשרויות השונות שגוגל אנליטיקס מאפשר לפלח את התוצאות כדי להשיג תובנות מעשיות.

לחצו כאן כדי לצפות בסרטון הווידיאו בנושא פילוח בגוגל אנליטיקס

כאן נסיים להפעם!

באתר של שירות רב מסר ולפתוח חשבון התנסות לשבועיים.

וכמובן אם אתם מפרסמים ניוזלטר אל תוותרו על החשיפה שיוכל לזכות לה באתר הניוזלטרים של ישראל. הוסיפו את הניוזלטר שלכם עכשיו לאתר!

להתראות בחודש הבא,

רוני הורוביץ
סודות השיווק באינטרנט
מערכת רב מסר לדיוור אלקטרוני והפצת ניוזלטר
קורסים בשיווק באינטרנט
פרסמו את הניוזלטר שלכם באינדקס הניוזלטרים של ישראל
חשיבה המצאתית

כל הזכויות שמורות © 2004 - 2007